Kuchyně Kydlíček - Facebook Kuchyně Kydlíček - GOOGLE+

 

 

Značky

Hettich

Hettich perfektně spojuje inteligentní techniku, funkčnost a design. S těmito požadavky vyvíjí a vyrábí nejrůznější funkční kování - od systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.

Závěsy, Výsuvy pro zásuvky, Zásuvkové systémy, Systémy pro skládané a posuvné dveře, Úchytky, Nábytková svítidla, Polohovací kování pro čalouněný a ložnicový nábytek, Další výrobky

Závěsy Hettich

Vše se točí kolem závěsů. Závěsy Hettich jsou základ pro dobrá dvířka a spolehlivé řešení pro nábytek všeho druhu. Inovativní, bezpečné, s dlouhou životností. Nejvyšší kvalita, promyšlené možnosti montáže a seřízení. Vyšší komfort s otevíráním push to open a s tlumením integrovaným do závěsu Sensys pro tiché zavírání.

Perfektní závěsy Hettich. Perfektní tlumení


Závěs Hettich pro nejvyšší komfort. Konstrukce závěsů Sensys s integrovaným tlumičem zajišťuje maximální komfort při měkkém a tichém zavírání dvířek. Sensys přitahuje dvířka ke korpusu od jedinečně velkého úhlu a samočinně se postará o spolehlivé zavírání dvířek. Inovativní, snadné, jemné a tiché.
Design závěsu Hettich byl korunován mnoha oceněními za výrazné zvýšení komfortu.

Zásuvky Hettich

Zásuvky: nic není nemožné
Pro každý nábytek existuje vhodná zásuvka Hettich. Pro kuchyně, koupelny, ložnice, obýváky, kanceláře. Systémy pro nejrůznější použití, s promyšleným konceptem. Stabilní, s lehkým chodem, komfortní, atraktivní. Jednoduché nebo dvojité bočnice zásuvek v různých variantách. Rozsáhlý sortiment příslušenství v různých cenových úrovních.

Perfektní a mnohostranný systém zásuvek Hettich.
Neomezené možnosti

Se zásuvkami InnoTech nabízí Hettich jedinečný stavebnicový systém pro pokrytí nejširšího spektra požadavků. Řada možností pro individualizaci základního provedení bočnic: dekorativní profily, plastové, kovové nebo skleněné nástavce, nejširší sortiment prvků pro členění úložného prostoru zásuvek. Částečné výsuvy a plnovýsuvy, nosnost 30 kg, 50 kg a 70 kg. Rozmanitost se štíhlou logistikou a výrobou.
Design a kvalita Hettich.

Výklopy a další kování

Inovace pro nábytek všeho druhu


Vytváříme perfektní spojení inteligentní techniky, funkčnosti a designu. S těmito požadavky vyvíjíme a vyrábíme nejrůznější typy nábytkového kování.

Dobrý nábytek potřebuje dobrá řešení - pro bydlení, práci a život.

Kování pro výklopná dvířka

Hettich nabízí široký sortiment kování pro výklopná a sklopná dvířka. Společnými znaky jsou kompaktní rozměry pro úsporu místa, hladký pohyb a tiché zavírání. Používají se se s dvířky nejrůznějších rozměrů a hmotností, snadno se montují a seřizují.

Hettich přináší pohyb.


www.hettich.com/intelligentkitchens/

Blanco

Jeden z předních světových výrobců vysoce kvalitních kuchyňských dřezů, baterií a dalšího vybavení z oblasti kuchyňské techniky. Blanco patří k nejrenomovanějším firmám působících v oblasti zpracování nerezových materiálů a výrobě gastronomických zařízení. Výroba je dnes soustředěná do 3 výrobních míst v Německu (Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim) a do 2 výrobních míst v zahraničí (Kanada a Česká republika).

Franke

Kuchyňské dřezy, baterie, odsavače par a systémy třídění odpadu. Přední světový výrobce vyhlášený svou kvalitou, nezaměnitelným smyslem pro design, použitím materiálů a technologií výroby.

Schock

Granitové a nanogranitové dřezy, jejich příslušenství a doplňky. Německá značka zahrnující tradici a vývoj trvající déle než 80 let.

Villeroy & Boch

Villeroy&Boch je celosvětovým výrobcem sanitání keramiky, quarylových van, koupelnového nábytku, obkladů a dlažeb. Společnost, která byla založena 1748 v srdci Evropy v Luxemburgu, je nyní zastoupena ve 250 zemích světa.


Inteligentní domácnost

iNELS

Systém inteligentní elektroinstalace iNELS smart home solution řídí provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů, až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku.

Ekovoko

Eco-eye jsou bezdrátové měřiče celkové spotřeby elektrické energie. Zobrazují náklady, odběr v kW a vámi vyprodukované emise oxidu uhličitého podle aktuální spotřeby. Tyto informace budete mít stále ,,na očích" (díky bezdrátovému displeji), zjistíte, kde plýtváte elektrickou energií a uvědomíte si, že lze učinit jednoduché změny ve vašem životním stylu a tím pomáhat přírodě a šetřit peníze.


HPL - Vysokotlaký laminát

HPL je materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Je odolný proti vodě, snadno omyvatelný, odolný proti odření i běžným chemickým přípravkům, jako jsou dezinfekční prostředky. Desky s HPL jsou na pracovní desky díky svým dobrým vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější.

Egger

Pfleiderer

Kronospan

Polyform

Česká, rodinná firma, jejíž počátky činnosti sahají do roku 1994, ale jako FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, spol. s r.o. působí od roku 2002. Nosným výrobním programem společnosti je výroba kuchyňských pracovních desek a parapetů.

Kování Blum

Systémy výsuvů existují v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízí BLUM vhodná řešení - vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů z kovu.


Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání - díky BLUMOTION se výsuvy vždy zavírají měkce a tiše.

Více prostoru pro ztvárnění: Systémy výsuvů firmy Blum

TANDEMBOX: Systém BOX se skrytým vedením pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu

TANDEM: Skrytý systém vedení pro dřevěné zásuvky

METABOX: Úsporný systém BOX pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu

STANDARD: Úsporný systém vedení pro dřevěné zásuvkyU systému výklopů BLUM se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Výklopné systémy BLUM


Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS.

Všestranné: Systémy výklopů firmy Blum

AVENTOS HF - skládací výklop: dvoudílné čelo se skládá směrem nahoru.

AVENTOS HS - výkyvný výklop: jednodílné čelo se vyklápí nad korpus.

AVENTOS HL - zdvihací výklop: jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru.

AVENTOS HK - výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoru.

AVENTOS HK-S - malý výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoruKámen a umělý kámen

Kuchyňské desky a obklady kuchyně z přírodního kamene jsou stále oblíbenější pro své specifické vlastnosti, vysokou estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyně s minimální údržbou.

Granit Holec

Rodinná firma dodávající žulové pracovní desky do kuchyně.

Tesera

Jako první kamenická firma v České republice získala v roce 2000 certifikát ISO 9001 od firmy TÜV

Technistone

Technistone, a.s. je jediným středoevropským výrobcem konglomerovaného kamene.

Výběr spotřebičů

Naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou vybrat ty spotřebiče, které budou svou kvalitou a vybavením nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.


Kuchyňské spotřebiče jsou nedílnou součástí každé kuchyně, dají se rozdělit na volně stojící přístroje a vestavné přístroje a malé přístroje. Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Výhodou vestavěných spotřebičů kromě estetického hlediska je i to, že se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem "setů", tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce.


V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů. Spotřebiče Vám samozřejmě odborně zapojíme, uvedeme do provozu a odzkoušíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyni ihned používat.

Pracovní desky a obklady z Corianu

Denbacor

Firma DENBACOR s.r.o. je zaměřena na vybavování vnitřních interiérů a to převážně výroba atypických pracovních desek z materiálu CORIAN® a STARONTM, dále výroba a prodej kuchyňského a kancelářského nábytku.

Skleněné a keramické obklady a pracovní desky

London Glass

Jako přední výrobci obkladových skel nabízí designové sklo řady London Glass - moderní, nadčasové, cenově dostupné, nenáročné na údržbu. Víceúčelové sklo je ideální jako obklad zdí do kuchyní, koupelen nebo jako pracovní desky, zástěny, police a barové pulty.

Barevná skla

Barevná skla se vyrábějí ve velké barevné škále a jsou velmi vhodná pro obklady stěn koupelen a kuchyní, ale také jako pracovní desky do kuchyně, bary a dvířka ke kuchyňské lince nebo skleněné dveře.

J.A.P.

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.


Miele

Společnost Miele je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti.


Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Strategická vize říká, že se chceme stát na všech relevantních trzích nejvíce ceněnou značkou v oboru.


Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá našemu heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.


Společnost se soustředí na vlastní značku Miele a její průběžné umístění v prémiovém segmentu trhu. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky.


Základem podnikatelské strategie společnosti Miele je neustálý vývoj a zlepšování. To, že společnost Miele s touto strategií dobře funguje, dokládají četná ocenění a vyznamenání.


Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Dělají vše pro to, aby byli „vždy lepší“ než všichni ostatní a „vždy lepší“, než už sami jsou.
Spotřebiče Miele v barvě Briliantová bílá
Spotřebiče Miele v barvě Obsidian černá
Volně stojící lednička Miele Blackboard

Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Chlazení

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Mytí nádobí

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí - inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Odsavače

Vnímáte je, ale neslyšíte. Výkonné a zároveň tiché odsavače par značky Siemens.

Trouby

Méně času na přípravu. Více času na připravené jídlo.

Varné desky

Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám.

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu.
Chlazení Siemens
Design Siemens
Myčky Siemens

AEG

Buďte šéfem své kuchyně díky našim spotřebičům, které pohotově vyplní každé vaše přání.


Abyste při vaření dosáhli i náročných cílů, potřebujete mít k dispozici spotřebiče, na něž se můžete spolehnout. Pokročilé technologie, které jsou součástí kuchyňských pomocníků AEG, vás za každých okolností posunou blíže k těm nejlahodnějším pokrmům. Nabídnou vám vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě energie, rychlost a vysokou míru samostatnosti.

Mytí nádobí na nejvyšší úrovni

Našim myčkám můžete bez obav svěřit silně znečištěné hrnce i křehké sklo. Výsledek bude vždy stejně perfektní. A vy si můžete užít pohodlnou manipulaci s nádobím.

Přizpůsobí se vaší chuti

Flexibilní a vždy plné čerstvých dobrot. Chladničky s mrazničkou AEG dodají všem druhům potravin tu nejlepší a nejšetrnější péči, aby zůstaly déle plné chuti.

Svěží kuchyně bez dotyku

Nenechte se při vaření rušit hlukem ani nežádoucími pachy a výpary. Naše výkonné odsavače par se vždy postarají o příjemnou, klidnou a svěží atmosféru v kuchyni.
AEG představuje novou, exkluzivní řadu kuchyňských spotřebičů Mastery. Čistý nadčasový design, precizní zpracování a nejvyspělejší funkce.
AEG Mastery range
propojení varné desky a odsavače Hob2Hood
Systém ComfortLift umožnuje zvednout spodní koš myčky

Bosch

Kvalita bez kompromisů ověřená každodenním životem. Domácí spotřebiče Bosch vám přinášejí technickou bezchybnost a spolehlivost, díky které vám usnadní den a na dlouhá léta vás zbaví starostí. Navíc všechny vestavné spotřebiče se téměř neviditelně začlení do každé kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Chlazení

Dobrá chladnička by měla pojmout velké množství čerstvého jídla a vykazovat technickou dokonalost.

Mytí nádobí

Když dáte nádobí do myčky, čekáte, že bude perfektně čisté. Myčka Bosch vám kromě toho pomůže ušetřit i náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.

Odsavače

Abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete, jsou odsavače par obzvláště výkonné. Kromě toho je jejich chod tak tichý, že téměř nic neuslyšíte.

Trouby

Perfektní výsledky pečení jsou samozřejmostí. Trouby Bosch jsou zároveň vyrobené z těch nejstabilnějších materiálů a jejich životnost testována v náročných zátěžových testech.

Varné desky

Varná deska je duší kuchyně. Aby byla dle vašich představ, jsou varné desky vybaveny řadou praktických pomocníků, kteří vám usnadní smažení a vaření.


Bosch je nejprodávanější značka velkých domácích spotřebičů v Evropě.
Bosch je nejprodávanější značka myček na světě (2017)
Spotřebiče Bosch
Ledničky Bosch

Kesseböhmer a Peka

Do kuchyně na míru použijte kvalitní drátěný program


Použijete-li k vybavení kuchyně na míru komplexní a důmyslně navržený drátěný program, dosáhnete dokonalé uložení potravin, nádobí i kuchyňského náčiní uvnitř zásuvek, skříněk, vysokých skříní a nejen to. Pomocí drátěného programu můžete vytvořit i samostatné závěsy, stojany a další kuchyňské doplňky. Tak zvýšíte na maximum užitné vlastnosti kuchyně na míru a účelně využijete každý kousek prostoru vyčleněného pro kuchyň na míru.

Drátěný program nabízíme především od německé firmy Kesseböhmer a švýcarské firmy Peka.Dále nabízíme tyto značky

Spotřebiče:

Electrolux, Lord, Beco, Grundig, Brandt, Whirlpool, Gorenje, Philco, Fagor, Mora atd.

Odsavače a varné desky:

Gutmann, Bora, Sirius, Falmec, Elica, Airforce, Faber, Best

Chlazení:

Liebherr, Avintage, Climadiff

Výběr spotřebičů rozhoduje mnoho faktorů, od ceny, přes možnosti a komfort ovládání či údržby, nabízený servis, naše zkušenosti s danými spotřebiči, až po jejich design. Nechte si od nás poradit.
Top